Pokój do nauki w grupie

Szanowni Czytelnicy – Studenci IKE!
Korzystanie z czytelni biblioteki IKE wymaga zachowania ciszy i spokoju. By móc swobodnie pracować w grupie, uczyć się ze znajomymi bądź prowadzić dyskusje proponujemy skorzystać z prawa do wynajęcia wolnej w danej chwili sali dydaktycznej. Istnieje możliwość zabrania ze sobą materiałów bibliotecznych (tylko w godzinach pracy Biblioteki IKE).
Zasady korzystania z sali do wspólnej nauki:

• Studenci zgłaszają chęć skorzystania z wolnej sali dydaktycznej u dyżurującego bibliotekarza, ewentualnie wypożyczają potrzebne materiały biblioteczne, zostawiają 1 legitymację studencką. Bibliotekarz zgłasza chęć zajęcia sali przez studenta telefonicznie w portierni .
  • W portierni student pobiera klucz do sali wpisując się do książki (odpowiada on za pozostawienie udostępnionej sali w należytym stanie).
  • Po skończonej pracy student oddaje klucz w portierni a wypożyczone materiały w bibliotece, odbierając legitymację studencką (po uzyskaniu telefonicznego potwierdzenia z portierni o „rozliczeniu klucza”) .

Przypominamy, ze usługa dostępna jest jedynie w godzinach pracy Biblioteki IKE.